Poplatky spojené s vyřízením hypotéky mohou snadno vyšplhat k 10 000 Kč s tím, že řadu z nich je nutné uhradit okamžitě. Jinak byste totiž riskovali protáhnutí procesu schválení hypotéky a tím pádem i promeškání termínu, do kterého jste dle rezervační smlouvy povinni uhradit kupní cenu nemovitosti. Řešení krátkodobého nedostatku financí tu samozřejmě je, řekneme Vám o něm na následujících řádcích…

 

Poplatek za odhad ceny nemovitosti Vás nejčastěji vyjde na 3 000 Kč – 4 500 Kč, poplatek za čerpání hypotéky na základě návrhu na vklad zástavního práva zaplatíte 1 000 – 1500 Kč, min. 1 000 Kč necháte za kolky na katastru nemovitostí, na pojištění nemovitosti, jehož sjednání je nutné pro získání hypotéky, zaplatíte další stovky či tisíce korun (záleží, jakou frekvenci plateb zvolíte).

 

Celkové náklady spojené s hypotékou tedy mohou vyšplhat až k 10 000 Kč, což není zrovna málo v době, kdy máte za sebou platbu rezervační zálohy realitní kanceláři, případně platby za právní služby (zejména ty spojené s návrhem kupní smlouvy, kdy u některých realitních společností nemusí banky souhlasit s výplatou peněz na účet této realitní společnosti). Jak tedy tuto situaci řešit, aniž byste museli celý proces žádosti o hypotéku prodlužovat do doby, kdy Vám přijde další výplata?

Splatnost 30 dnů často nestačí

Řešení tu samozřejmě je, existuje jich dokonce celá řada. Ovšem, těch vhodných je pár. My Vám dnes představíme to v podobě rychlé půjčky online od společnosti BB Finance Group, díky které můžete získat až 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců. Odpadá tedy klasická „bolístka“ rychlých nebankovních půjček v podobě splatnosti 30 dnů, která bohužel není často dostačující. Nebo Vy si snad dokážete představit, že byste ze své příští výplaty měli jednorázově splatit 45 000 Kč? Celý rok už je přitom dostatečná doba na to, abyste se dokázali zabydlet a půjčku začít postupně splácet.

Další výhody půjčky od BB Finance Group jsou…

S odstupem nejdelší splatnost na trhu (společnost s 2. nejdelší splatností na trhu poskytuje rychlé nebankovní půjčky na max. 30 dnů) ale není jedinou výhodou rychlé půjčky od BB Finance Group. Co tedy dále získáte? Níže uvádíme další 3 výhody:

 

Ani jedno z výše uvedeného přitom není na trhu standardem. Stále se setkáte se společnostmi, které Vám peníze pošlou složenkou (to pro Vás znamená cestu na poštu). Omezená také nezřídka bývá maximální splatnost (resp. maximální počet prodloužení splatnosti). I velcí hráči na nebankovním trhu pak mývají účty u 5 a méně finančních institucí, tzn. je pravděpodobné, že Vám peníze budou připsány až za několik dnů, což je nepříjemné v době, kdy musíte opravdu rychle zaplatit např. poplatek za zhotovení odhadu ceny nemovitosti či pojistné na pojištění nemovitosti.

 

Pokud tedy aktuálně řešíte, kde vzít peníze na poplatky spojené s hypotékou, obraťte se s důvěrou na společnost BB Finance Group.