Jste zatížení hypotékou, ale chtěli byste se pustit do podnikání? Bojíte se, jak zvládnete unést jak hypotéku, tak náklady spojené s podnikáním? Nechejte si od nás poradit, jak můžete na začátku podnikání ušetřit a kde vzít peníze na potřebný kapitál.

Opravdu potřebujete kancelář?

Pokud se na začátku podnikání potřebujete zaměřit spíše na shánění nových klientů, pak patrně ani nebudete potřebovat kancelář. Prozatím podnikejte z domova. Má to své výhody. Uspoříte totiž nemalé náklady. Výdaji spojenými s cestou do práce počínaje, vybavením kanceláře a jejím pronájem konče.

 

Nechcete spojovat adresu vašeho bydliště se sídlem firmy? Nevadí. Pořiďte si virtuální kancelář. Tu získáte za zlomek ceny, kterou byste dali za fyzické kancelářské prostory. Virtuální kancelář je skvělým řešením pro začínající podnikatele, stejně jako pro zahraniční podnikatele, kteří chtějí podnikat v zahraničí. Úspora nákladů je značná.

Když se chcete rozrůst…

Virtuální sídlo firmy je skvělým řešením, i pokud už máte zaběhnuté podnikání v Čechách a chcete se soustředit i na sousední Slovensko. V tom případě se obraťte na sidlo-firmy.sk, kde vám vše zařídí. Nejen, že ušetříte náklady na pronájem, ale zároveň tak své firmě zajistíte velmi lukrativní adresu. Virtuální sídlo je řádně označené a ze strany úřadů nehrozí žádné kontroly. Samozřejmostí je přebírání, uchovávání a případná notifikace pošty.

Jak na kapitál?

Potřebujete-li na začátku podnikání i finanční kapitál, ale do banky se Vám moc nechce, protože se nechcete zdržovat přílišnou byrokracií, a navíc tam již máte zmíněnou hypotéku, opět pro vás máme řešení. Slovenska-pozicovna.sk vám nabízí jedinečný způsob získání půjčky. Pro získání potřebného finančního obnosu stačí jen zvolit částku, kterou si chcete půjčit a zároveň určit dobu splácení. Vybrat konkrétní půjčku a vyplnit žádost. Zpravidla již do 24 hodin Vám bude doručena žádost, kterou je nutné podepsat a jakmile ji obdrží, obratem Vám budou doručeny peníze a můžete se pustit do podnikání.