Plánujete založit na Slovensku vlastní s.r.o., protože se jedná a nejvhodnější způsob podnikání. Společnost s ručením omezeným je nejvhodnějším způsobem podnikání. Založení nemusí být tak komplikované a zdlouhavé, jak jste si možná představovali. Dokonce existují společnosti, které vám zabezpečí založení s.r.o. pro váš úspěšný rozběh podnikání.

 

Všechny informace o založení s.r.o. a všech s tím spojených úkonech naleznete na slovenskespolocnosti.sk.

 

Společnost s Vámi zkonzultuje všechny požadavky pro založení s.r.o., vypracuje za vás všechny potřebné dokumenty a zajistí jejich podání příslušné úřady. Založení s.r.o. není dlouhodobou záležitostí, trvá obyčejně 10-14 dní.

 

Pokud ke svému podnikání nepotřebujete fyzickou kancelář. Existuje pro vás řešení v podobě registračního sídla. I toto si nemusíte vyřizovat sami a starosti můžete předat na jiná bedra. Sídlo vám mohou založit například i v Bratislavě. Toto je výhodné například v případě, že plánujte obchodovat se slovenskými partnery a přesto podnikat z Čech. Pro navození dojmu vysoké prestiže vaší společnosti, si vyberte jednu z lukrativních adres v Bratislavě. Registrační sídlo na takových adresách vám zajistí Online Invest s.r.o.

 

Abyste působili důvěryhodně, nepodceňujte svou existenci na internetu. V dnešní době si téměř každý před uzavřením obchodu prověří vaší společnost na internetu. V případě, že vaše webové stránky budou vypadat amatérsky a lacině, snižuje to vaše šance na úspěch. Také dobře zvažte webhosting. Stránky musí být na internetu k dispozici nepřetržitě. Můžete si zvolit formu freehostingu, ta má ale omezenou technickou podporu a často je spojena s umisťováním reklamy na daných stránkách.

 

V případě, že chcete mít podporu kdykoli k dispozici a nepřejete si, aby se na vašich stránkách objevovaly reklamy. Obraťte se na levný, ale kvalitní webhosting od elbiahosting.sk.