Potkala vás nenadálá událost, která vyžaduje větší investici, než kterou máte k dispozici? Nebo vás zaujalo ve výloze něco, co zkrátka musíte mít – jenže ani na to vaše peněženka nestačí? Nezoufejte a zamiřte do banky.

Přesně pro takové případy jsou tady totiž půjčky České spořitelny. Ať se vám stane cokoliv, můžete se spolehnout, že vám zde vyjdou vstříc.

 

Výhodou je, že do banky stačí přijít jen jednou. Půjčky v dnešní době totiž snadno získáte z pohodlí domova. Výhodou online půjček je rychlost a možnost si vše v klidu rozmyslet. Na pobočku pak dorazíte jen podepsat smlouvu.

 

Oproti nebankovním poskytovatelům má Česká spořitelna půjčka výhodu v tom, že nabízí mnohem nižší úrok. Pro půjčku až 600 tisíc Kč od České spořitelny nepotřebujete ručitele a splácení si můžete rozvrhnout až do 7 let.

 

Jedná se tak o ideální řešení, pokud potřebujete věci, na které v současnosti nemáte finanční prostředky. Po splnění podmínek a podepsání smlouvy dostanete peníze dle vašeho přání na bankovní účet, nebo v hotovosti.

 

Co ale dělat v případě, že půjčku již máte, ale přijde vám nevýhodná? V tom případě využijte RePůjčku. Tento produkt od Equa bank je půjčka, kterou je možné využít ke splacení jakékoli vaši stávající půjčky. Jeho účel slouží k refinancování, tedy k uhrazení jedné půjčky půjčkou novou.

 

V případě, že máte více půjček, lze je tak umořit všechny najednou. S RePůjčkou tedy můžete refinancovat libovolné půjčky, účelové i neúčelové úvěry nebo účelové půjčky na nákup vozu, a to až do celkové výše 600 000 Kč.

 

Refinancování od Equa bank může vaši půjčku zlevnit až o 25 %. A ročně se tak dá ušetřit i několik tisíc korun ročně. K tomu se navíc přidává úspora na poplatcích, protože RePůjčka je odprostěna od poplatků za zřízení i následné vedení. Equa bank vám navíc pomůže v jednání se společnostmi pro vaše stávající půjčky, aby vám ušetřili drahocenný čas.