Hypotéka je nemalý zásah do našeho finančního rozpočtu, který často způsobuje to, že musíme bedlivě hlídat ostatní finance. Také se často ptáte, kde je možné ušetřit? A jak jste na tom s pojištěním?

 

Jen si to vezměte, to máte pojištění bytu, pojištění domácnosti, životní pojištění, cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a jistě by se dalo pokračovat. Právě to jsou položky, na kterých lze ušetřit nemalý peníz.

 

Zkuste začít s jejich porovnáním a přesvědčte se sami. Vlastníte-li auto, začněte například s porovnání povinného ručení, právě to od začátku letošního roku kvůli legislativním změnám zdražilo až o 10%.

 

Jako samostatný klient ale pravděpodobně nevyjednáte tak výhodné podmínky, jako tomu je u největšího srovnávače pojištění v ČR. Právě ePojisteni.cz i přes zdražení nabízí svým klientům co nejvýhodnější ceny. Chcete-li si ověřit jejich důvěryhodnost a zkušenosti, přečtěte si o ePojištění.cz více informací.

 

Poskytují bezplatné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven,a zároveň nabízí možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami mají smluvní vztah a zprostředkovávají svým klientům jejich produkty online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které mají s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování mohou pojištění nabízet za podstatně nižší ceny než pojišťovny samy.

 

Pokud byste si nevěděli rady, jsou Vám k dispozici na telefonu nebo v jedné z poboček pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí jak se správným výběrem, tak s uzavřením pojištění. Přes ePojištění.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova, domácích miláčků, penzijní připojištění a mnohé další.

 

Můžete tak na pojištění ušetřit až několik tisíc ročně.