Hledáte tu nejvýhodnější půjčku na trhu? Potom byste měli směřovat do segmentu mikropůjček, jelikož právě ten je v tomto směru určitě velmi výhodnou volbou. Pokud budeme konkrétní, potom nabídne nejenom benevolentní podmínky a rychlé vyřízení, ale třeba i možnost získat peníze zcela bez úroku. I to je jeden z hlavních důvodů, proč daný typ půjčky zařadit právě mezi nejlepší varianty.

Čím jsou mikropůjčky charakteristické?

Především tím, že nabízejí menší částky na kratší dobu. Sumy se pohybují v řádech jednotek tisíců korun a splatnost je okolo 30 kalendářních dní. Samozřejmě jsou i výjimky, ale dané možnosti patří mezi standard těchto nebankovních půjček. Dále však mezi charakteristiku patří velmi jednoduché vyřízení. Mnohdy totiž není žádným problémem, aby bylo požádáno online, z pohodlí domova, a stejným způsobem byla půjčka následně vyřízena. A to bez jakéhokoliv papírování, nebo bez nutnosti jakýchkoliv osobních schůzek.

Téměř pro každého

Dalším pozitivem jsou určitě samotné podmínky, které se k mikropůjčkám vážou. V tomto směru totiž není nutné dokládat řadu informací, jak je třeba v bankovním segmentu zvykem. Není nahlíženo do registrů, není třeba dokládat příjem, ani sdělovat jakékoliv další info o vaší bonitě.

 

A u koho si zažádat konkrétně? Pomůže vám inzerce půjček, v rámci které jsou mapováni současní prověření poskytovatelé, se kterými chybu rozhodně neuděláte. Zde jsou ti nejlepší z nich:

Ferratum

Tato společnost patřila mezi první, které začaly v tomto segmentu podnikat. Dnes stále dominuje trhu, a to pod názvem Ferratum Bank. Charakter půjčky však zůstává nadále stejný a tak si můžete jako žadatelé říci o sumu v rozmezí 500 – 10 000 Kč. Termín splatnosti se lehce vymyká standardu, jelikož peníze lze mít od sedmi do 45 dní, což je určitě pozitivní zpráva. Samozřejmostí je, že si žádost podáte snadno online, ale stejně tak máte možnost učinit tak prostřednictvím vašeho telefonu, konkrétně SMS zprávy. Samozřejmě s jistotou maximální transparentnosti, a to bez obav z jakýchkoliv fíglů, nebo nestandardních podmínek.

 

Jistotou, která vás čeká, je kompletní online vyřízení, bez nutnosti skenování dokladů totožnosti, nebo bez nutností zasílání korunových registračních poplatků. To znamená, že Ferratum dokonce garantuje, že prvotní informace o schválení získáte do 10 minut od žádosti. Díky tomu patří mezi ty půjčky ihned na účet, které jsou vyřízeny nejrychleji v rámci celého tohoto trhu. A to i díky tomu, že jak bylo zmíněno, nedokládáte příjem, informace o zaměstnání ani podnikání, ani nejste kontrolování v rámci bankovního či nebankovního registru. Ať už jste student, matka na mateřské, nezaměstnaný, důchodce nebo klasický žadatel, není problém si o půjčku říci.

Zaplo

Ani z tohoto druhého poskytovatele rozhodně nebudete zklamáni. I ten nabídne rychlé vyřízení, a to do 15 minut. Drobným negativem sice může být povinnost korunového poplatku, ale to se týká pouze vaší první půjčky. Navíc pokud si vyberete správný účet, netrvá převod déle, než pár vteřin. Jinak jsou podmínky stejné, jako Ferratum a tak se nemusíte zdržovat s žádnými dalšími povinnostmi. Stačí plnoletost, vlastní bankovní účet a tuzemské státní občanství. Nic jiného k bezproblémovému vyřízení půjčky nepotřebujete.

 

Požádat si navíc můžete i o větší částku, jelikož nabízené maximum je velmi příjemných 12 500 korun českých. Minimální částkou je poté rovná tisícikoruna. Datum splatnosti už je standardní, jelikož peníze můžete mít v rozmezí jednoho týdne až jednoho měsíce. Naštěstí s možností jednoduchého prodloužení a tak pokud byste nestíhali peníze vrátit, stačí si pouze SMS zprávou požádat o posunutí termínu.