Nahromadilo se vám více úvěrů, které nestačíte splácet? Nebo jste naletěli lichvářům a nestíháte hradit ani nejrůznější pokuty z prodlení? Potřebujete poradit, jak si zařídit nejvýhodnější konsolidaci půjček?

 

Máte pravdu, že takovou situaci nelze zvládnout vlastními silami. Možná byste dokázali ještě jeden dva měsíce bojovat, ale proč se utápět v nevýhodných půjčkách? Nebo proč živit lichváře? Jejich cílem není, abyste vše řádně splatili – chtějí vás ždímat trvale. A proto s konsolidací neváhejte. Čím dříve si ji zařídíte, tím víc peněz ve výsledku ušetříte. Dnes vám poradíme, kde sehnat natolik výhodnou půjčku, díky které budete moci své závazky uhradit a kterou zároveň dokážete splácet.

 

Víme, jak má nejvýhodnější konsolidace půjček vypadat. Zastřešující nebankovní půjčka musí mít nízký úrok i RPSN a za její sjednání by neměly být účtovány žádné poplatky předem. Zástupci úvěrové společnosti by se neměli zdržovat pátráním v registrech dlužníků. Také by neměli být zbytečně zvědaví na ručitele nebo vaše příjmy, vaše slovo přeci musí stačit. Úvěrová společnost musí být seriózní, musí chápat vaši situaci i momentální potřeby a být maximálně vstřícná. A hlavně pohotová a rychlá, protože teď se hraje o čas.

 

A víme také, kde si nejvýhodnější konsolidaci půjček zařídit. Na základě našeho průzkumu vám doporučujeme Hypopůjčku od společnosti TGI Money a. s., kterou před vámi ocenily již tisíce lidí ve vaší situaci. Hypopůjčka splňuje všechny výše uvedené nároky – jestli nevěříte, přesvědčte se sami na její úvěrové kalkulačce. U této půjčky přes internet stačí vyplnit online žádost a do 24 hodin se dozvíte, jestli vám byl úvěr předběžně schválen. Následně vás kontaktuje zástupce úvěrové společnosti a s ním vyřídíte všechny podrobnosti – společnost dokonce může provést konsolidaci za vás, tj. zjistí u všech vašich věřitelů výši vašich závazků a uhradí je.

 

Tak neváhejte a pospěšte si, ať se zase můžete klidně a volně nadechnout.