Již dlouho jste se v zaměstnání trápili a měli jste před očima jen jednu jedinou vizi, a sice založení s.r.o.? Nakonec jste odhodili obavy stranou a učinili rozhodnutí založit vlastní firmu a podnikat na vlastní pěst. Jenže spolu s podnikáním je samozřejmě spjata nejedna povinnost a vy se nyní musíte vypořádat s nejedním úkolem. Například, kde se bude potkávat s vašimi klienty.

 

Nejen naše znalosti a to jak svému oboru rozumíme je pro některé klienty rozhodující. Mnoho z nich se řídí i tím, v jakých prostorách sídlíte, jak máte vybavenou kancelář či jakou kávou jej pohostíte.

 

Máte-li ve svém portfoliu právě takové klienty, pak byste si měli při vybavení kanceláře dát záležet a investovat do pohodlného křesla, masivního stolu a k němu vybrat patřičnou kancelářskou židli. Kvalitní kancelářské židle Vám nabízí A-PEMA s.r.o. Opomínat byste neměli na celkový sladěný dojem kanceláře, kterému mohou pomoct květiny či maličkosti v podobě svíček či polštářků.

Jak toto všechno financovat?

Hypotéční úvěry dnes nabízí mnoho bank. Hypotéky na podnikání, podnikatelské hypotéky nebo business hypotéční úvěry jsou úvěry, které jako společnost či OSVČ můžete získat pro financování své podnikatelské nemovitosti. Pokud se vám hned od začátku fungování nechce moc zadlužovat, existuje pro Vás řešení tzv. virtuální kancelář od Company Consulting s.r.o.

 

V současnosti se jedná o moderní způsob fungování firmy, který umožňuje, ač to tak z názvu nevypadá, i zcela reálné schůzky s Vašimi obchodními partnery či zákazníky v lukrativních prostorech, jejichž užívání je často součástí nájmu virtuální kanceláře. Výhodou je především to, že kancelář využijeme fyzicky pouze, pokud je potřeba, ale ostatní starosti spojené s chodem kanceláře neleží na našich bedrech.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu virtuální kanceláře, která nenabízí doplňkové služby jako kancelářské prostory, můžete s klienty jednat v klidných, příjemných kavárnách, které dnes naštěstí najdete v každém městě.