23/08/2013   Rady a tipy 1 komentář

Nebankovní půjčku získáte i bez doložení příjmů

Existuje spousta pověr o půjčkách, zvlášť o těch nebankovních. Někteří by jinam než do banky pro půjčku nešli, ovšem již několik testů potvrdilo, že nebankovní půjčky mají mnohdy férovější podmínky než banky.

 

Testy se týkaly především možnosti dohodnout se na individuálních podmínkách v případě potíží se splácením, kde většina velkých bank překvapivě pohořela, zatímco některé nebankovní společnosti obstály.

 

Základní výhodou nebankovních půjček, je ale produkt, jež u bank sice také nalezneme, ale pouze v uvozovkách – a tím, je půjčka bez doložení příjmu.

 

Zatímco pro banku půjčka bez doložení příjmu často znamená, že jsme podnikatelé, a pouze nemůžeme doložit odpovídající příjem, protože optimalizujeme daňové přiznání, nebankovní společnosti u půjček bez doložení příjmu, prostě příjmy nezkoumají.

 

A nejen to, zatímco banka si nás stejně prověří v příslušných registrech dlužníků, a při malém pochybení se splácením jiného produktu, můžeme na půjčku zapomenout, nebankovní společnosti registry nezkoumají.

 

Výhodou nebankovních společností je i to, že si můžeme vzít půjčku na cokoliv. Nebankovní úvěry jsou ideální, jak pro začínající podnikatele, kteří obtížně shánějí peníze do začátku, tak i třeba pro ty, jež mají finanční těžkosti.

 

Nebankovní půjčky bez registru se velmi hodí i pro ty, kteří mají nějaký škraloup z minulosti, s nímž sice už úspěšně zápasí formou splátek, ale pro bankovní domy to znamená obvykle stopku na několik let.

 

Další z výhod, které bychom u nebankovní půjčky na cokoliv, mohli zmínit, je, že nemusíme obvykle platit dodatečné poplatky za zřízení a vedení účtu, za výpisy z účtu, a podobně.

 

Tyto půjčky bez příjmu jsou populární i proto, že jsou to rychlé půjčky. Což se o některých bankovních produktech rozhodně říci nedá.

 

Komentáře

  • Nemuset dokládat příjmy je stěžejní výhoda hlavně pro lidi kteří například pracují načerno a žádné potvrzení nemají

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Partnerské banky:

banky
Prvá slovenská peňaženka pre Bitcoin BTC peňaženka . Bitcoiny jsou měnou budoucnosti a třeba vám v budoucnu splatí vaší hypotéku. A nebo vyzkoušejte bezpečnou českou bitcoin peněženku BTCpay.cz