13/02/2014   Hypotéky 1 komentář

Není hypotéka jako hypotéka

Vyhlídli jste si nemovitost a máte v úmyslu jej koupit? Pokud nemáte dostatek naspořených financí na to, abyste jej koupili v hotovosti, je třeba vzít si hypotéku.

Aby vaše vysněné bydlení nekoupil jiný zájemce, je třeba jednat rychle. Proto není čas obcházet všechny banky a zjišťovat všechny podmínky pro její kladné vyřízení. Co dělat, když se času nedostává? Naštěstí je tu řešení v podobě stránek Uspory.cz.

Na těchto stránkách můžete porovnat přes 15 poskytovatelů hypoték. Celý proces je velice jednoduchý a při tom nemusíte ani vycházet z bytu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a vyčkat na sjednání schůzky. Na té dojde k sestavení individuálního finančního plánu, na základě kterého získáte to nejlepší řešení právě pro vás.

Můžete si zde vybrat z mnoha možností. Není hypotéka totiž jako hypotéka, získat můžete od anuitní hypotéky za účelem financování vlastního bydlení, přes hypotéku na pořízení nemovitosti za účelem financování pořízení nemovitosti k rekreačnímu použití či pronájmu, po americkou hypotéku, tedy tu neúčelnou.

Stránky Uspory.cz vám pomohou, i v případě, že zvažujete refinancování hypotéky.  Zajímá vás, kdy se pro refinancování rozhodnout?

Dobré je položit si tuto otázku před koncem fixního období. Je totiž pravděpodobné, že od této chvíle vás splácení úvěru může přijít dráž. Tomu lze předejít právě jeho refinancováním. V žádném případě nečekejte, až vám vaše stávající banka zašle oznámení o nové úrokové sazbě. Většinou se tak stává na poslední chvíli, když už není moc času na vyjednání nových podmínek a už vůbec ne na přechod k jiné bance. Ideální doba je 1-2 měsíce před koncem fixace.

Protože se jedná o velmi efektivní způsob, jak získat k úvěru na bydlení nižší úrokovou sazbu a celkově výhodnější finanční podmínky, je refinancování rok od roku stále populárnější.

Komentáře

  • Refinancování je výhodné, pokud je už většina hypotéky splacena a človek má jěšte nějaké kreditky, kontokorenty nebo malé půjčky. Ja tak sloučil hypotéku a kontokorent, refinancoval jsem a teď ušetřím pár stovek měsíčne oproti předchozím splátkam.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Partnerské banky:

banky
Prvá slovenská peňaženka pre Bitcoin BTC peňaženka . Bitcoiny jsou měnou budoucnosti a třeba vám v budoucnu splatí vaší hypotéku. A nebo vyzkoušejte bezpečnou českou bitcoin peněženku BTCpay.cz