Stačí pouze, abyste u této společnosti žádali o Vaši 1. půjčku, neměli půjčeno u jiné nebankovní společnosti a půjčené peníze vrátili včas. S nulovým úrokem můžete získat až 8 000 Kč na dobu až 30 dnů (po uplynutí této lhůty vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili, tzn. RPSN této půjčky činí 0 %*)

Vzhledem k tomu, že za odhad ceny nemovitosti zaplatíte od 3 000 Kč (byt) do 4 500 Kč (rodinný dům), je částka 8 000 Kč dostačující, půjčit si samozřejmě můžete i částku nižší, např. již zmíněné 3 000 Kč (i zde platí nabídka půjčky s nulovým úrokem).

Pro peníze nemusíte nikam chodit, přijdou Vám na účet

Žádost o první půjčku zdarma najdete na titulní stránce webu www.zaplo.cz s tím, že celý proces žádosti je online, o výsledku schvalovacího procesu Vás společnost Zaplo Finance informuje během několika minut od odeslání žádosti (viz stránka s častými dotazy na webu společnosti Zaplo Finance). Peníze z půjčky Vám následně budou zaslány na běžný účet, který jste uvedli v žádosti.

 

V ideálním případě tedy můžete penězi z půjčky disponovat již v den podání žádosti, díky čemuž nebude nijak výrazně prodloužen proces schvalování Vaší žádosti o hypotéku (aby mohla být žádost o hypotéku schválena, je třeba zhotovit odhad zástavní ceny nemovitosti, který Vám smluvní znalec vytvoří až poté, co složíte předem stanovenou cenu).

Znáte lepší řešení?

S ohledem na akci „první půjčka zdarma“, nemá řešení financování poplatku za odhad ceny nemovitosti po finanční a procesní (rychlost vyřízení) konkurenci. Neváhejte se tedy v případě, že Vám chybí těchto pár tisíc korun na úhradu smluvnímu znalci banky, s důvěrou obrátit na společnost Zaplo Finance. Nabídku nebankovní půjčky této společnosti nedávno ocenila i odborná porota složená z nezávislých analytiků webu Bankovni-poplatky.com, kteří porovnávali půjčky jednotlivých nebankovních společností, přičemž společnost Zaplo Finance se umístila na 2. – 3. místě s tím, že jako „na bedně“ poskytuje peníze novým klientům zdarma.

 

* modelový příklad ze dne 11. 5. 2015