Výhodou řešení, o kterém Vám povíme níže, je, že jej banka, u které žádáte o hypotéku, neuvidí v bankovním registru klientských informací a Vám tak nehrozí to, že by Vám kvůli této půjčce banka zamítla žádost o hypotéku.

 

Tím řešením je rychlá nebankovní půjčka od společnosti Kouzelná půjčka. A i když si u této společnosti půjčíte peníze dle zákona o spotřebitelském úvěru, banka, u které žádáte o hypotéku, o této půjčce nebude vědět (Kouzelná půjčka není členem bankovního registru klientských informací a data o svých klientech tak v tomto registru nesdílí).

 

Jako nový klient Kouzelné půjčky si můžete půjčit až 10 000 Kč (jako vracející se klient až 50 000 Kč), které můžete mít, při splnění podmínek společnosti Kouzelná půjčka, na účtu již v den podání žádosti.

Proces žádosti o půjčku probíhá zcela on-line prostřednictvím formuláře umístěného na stránkách společnosti Kouzelná půjčka (viz zde). Do 60 minut od podání žádosti Vám společnost Kouzelná půjčka odešle SMS zprávu s vyjádřením o schválení či neschválení půjčky.

 

foto kouzelna pujcka

Proč si půjčit právě u společnosti Kouzelná půjčka?

Společnost Kouzelná půjčka je jedinou společností, která se se umístila v nezávislém testu zveřejněném na webu www.idnes.cz mezi třemi nejlepšími a která zároveň poskytuje i novým klientům částku až 10 000 Kč v rámci jedné půjčky.

 

Peníze si od této společnosti navíc půjčujete vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám (jako klientovi) poskytuje vysokou míru ochrany před nekalými úvěrovými praktikami. Společnost Kouzelná půjčka po svých klientech nevyžaduje ručení nemovitostí, podpis směnky či rozhodčí doložky, v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru Vám také vždy sdělí celkové (úplné) náklady na půjčku, tzv. RPSN.

Pokud tedy potřebujete částku 10 000 Kč (náklady na poplatky spojené s hypotékou snadno převýší i tuto částku), je pro Vás nebankovní půjčka od společnosti Kouzelná půjčka ideální volbou, jak se zase o kousek přiblížit novému bydlení.