Pořizujete nové bydlení a musíte si na něj vzít hypotéku? Výborně, díky aktuálně nízkým úrokovým sazbám, které neustále klesají, je nejlepší možná doba pro investice do nemovitostí.

 

Jistě tak stojíte před rozhodnutím, u koho si hypotéku vybrat. Jak se vyznat v hypotéčním labyrintu a vybrat si z široké nabídky bankovních a nebankovních hypoték tu nejvýhodnější, když každá společnost nabízí jiné podmínky a má jiné požadavky?

 

Zorientovat se mezi jednotlivými nabídkami a vybrat si tu nejlepší, vám pomůže nový nezávislý srovnávač půjček a hypoték CoolPůjčky.cz.

Bankovní i nebankovní hypotéky

Hypotéky dnes nabízí nejen bankovní instituce, ale i celá řada nebankovních společností. Rozhodnout se mezi nimi není jednoduché. Každá hypotéka má jiné podmínky, poplatky, úrokové sazby, dobu splatnosti, délku fixace… Banky nabízejí slevy na úrocích, možnost mimořádných splátek zdarma nebo úrokové sazby při pětileté fixaci začínající na 1,6%.

 

Pohodlnější způsob, než chodit od banky k bance a žádat je o jejich nabídky, je využít srovnávače online, kde naleznete přehledné porovnání na dvou desítek hypotečních úvěrů. Online srovnání vám ukáže všechny možnosti a slevy a vy si můžete vybrat pro vás nejzajímavější variantu.

Transparentnost a úplnost informací

Všechny hypotéční úvěry, které zde najdete, jsou výhradně od prověřených poskytovatelů a je zde stoprocentní jistota, že se jedná o seriózní nabídky. CoolPůjčky.cz staví na transparentosti a úplnosti informací, proto se Vám u každého produktu hned zobrazí informace jako výše úroků, minimální výše úvěru, či podmínky pro jeho sjednání. Pokud Vás některá z nabídek zaujme, stačí vyplnit žádost online a vyčkat na kontakt finančního poradce. Vyplnění a odeslání žádosti je samozřejmě nezávazné a bezplatné.

Vše na jednom místě

Předností srovnávače CoolPůjčky.cz je jeho komplexnost. Díky přehlednému srovnání hypoték a všech informací o nich si snadno uděláte obrázek o tom, kterou hypotéku si sjednat a kterou se vám opravdu vyplatí uzavřít.

 

Tip: Pamatujte, že porovnání hypoték je vhodné nejen ve chvíli, kdy hledáte hypotéku novou, ale i když uvažujete nad refinancováním.