Začínáte s podnikáním, ale živnostníkem být nechcete? Pak nezbývá než si založit vlastní firmu. Založení firmy je poměrně komplikovaný proces vyžadující přípravu mnoha korporátních dokumentů a samozřejmě i návštěvu několika úřadů.

 

Pokud nechcete na začátku podnikání promarnit několik desítek hodin a chcete navíc na založení společnosti ušetřit, pak využijte službu venice.sk.

 

Odborní pracovníci za vás vypracují všechny potřebné dokumenty a zajistí vše potřebné. Zápisy a registrace, samozřejmostí je i přihlášení se na finančním úřadě k placení daně z příjmu a případně i jiných daní a zaplacení všech poplatků.

Na lukrativní adrese

Společnosti zabývající se zakládáním firem mají možnosti, o kterých bychom si, kdybychom na to byli sami, mohli nechat jen zdát. Například získat registrační sídlo na lukrativní adrese. To samozřejmě vrhá na Vaši novou společnost dobré světlo, zvýší to vaši prestiž a můžete tak přilákat mnoho klientů.

 

Součástí takového registračního sídla je i přijímání a informování o přijaté poště a její přeposílání, pronájem zasedacích místností či webové a emailové služby. S trochou nadsázky lze říct, že společnost zastane funkci sekretářky.

Když se peníze rozkutálí

Začátek podnikání s sebou nese i značný odliv financí a někdy se dokonce stává, že odliv financí je větší, než bylo původně zamýšleno. Pokud máte vše spočítáno a říkáte si, že nechat toho nemůžete, pak si do začátku můžete peníze půjčit. U Quatro půjčky je jedno na co peníze využijete a za cokoli si za ni koupíte, Vám navíc vrátí 5%. Stačí, když svůj nákup doložíte daňovým dokladem. Získat takovou půjčku není nijak složité, dostat ji můžete bez poplatků a vše vyřídíte online. Peníze můžete mít po schválení půjčky do 24 hodin a nadále nerušeně podnikat.